Přirozené a příjemné bydlení v dřevěném domě

Neustále diskutované téma, které dělí společnost na ty, které dřevostavby považují za skvělou volbu při výstavbě domu a na ty, které jsou zásadně proti a nikdy by podobný druh stavby nezvolili. Kde je pravda?
Mohli bychom jmenovat spíše jejich výhody, než nevýhody, ale obecně jde při sporech asi především o skutečnost, že český národ je spíše konzervativní a jakákoliv změna technologie nebo tzv. vybočení ze standardu v nich vyvolává nejistotu. Pak už stačí zmínit jedinou negativní vlastnost dřevostavby a je to pro mnohé důvod, proč je vyloučit z možnosti, kterou volit v případě, že jsou rozhodnuti investovat do výstavby vlastní nemovitosti.

Vytvořte si vlastní názor

Přitom dřevostavby http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace s sebou přinášejí tolik výhod oproti stavbám zděných domů. Jednak investice bude nižší, než v případě volby klasického domu, dále ušetříte i při samotném užívání objektu, neboť dřevo je samo o sobě tepelný izolant a stabilizátor prostorové vlhkosti, takže se šetří náklady na vytápění a spotřeby energie. Uvítáte určitě i skutečnost, že realizace probíhá velmi rychle a již za pár týdnů se můžete stěhovat.

Přirozené a příjemné bydlení v dřevěném domě
4 (80%)1